Rozrywarka Protechnika pomaga przetwarzać odpady w MPGKiM Sławno - Protechnika

Wybierz język strony

  • Polski
  • English
Protechnika Aktualności Rozrywarka Protechnika pomaga przetwarzać odpady w MPGKiM Sławno

Rozrywarka Protechnika pomaga przetwarzać odpady w MPGKiM Sławno

Zakład Gospodarki Odpadami miejskiej spółki komunalnej ze Sławna w woj. zachodniopomorskim od kilku lat z powodzeniem używa rozrywarki worków dostarczonej przez Protechnikę. Na decyzję o zastosowaniu takiej maszyny w małej instalacji. obsługującej klika gmin, wpłynęło wiele czynników. Zapraszamy do lektury w ogólnopolskim dwumiesięczniku branżowym Technika Komunalna.

Rozrywarki worków firmy Protechnika są stosowane jako pierwszy element linii technologicznych. Urządzenia te służą do otwierania, opróżniania zawartości i przenoszenia jej na przenośnik taśmowy. Konstrukcja umożliwia rozrywanie i opróżnianie worków z odpadami różnej wielkości. Przetworzone w ten sposób materiały zostają równomiernie rozłożone na przenośnikach odbierających. Istnieje możliwość zmiany parametru rozrywarki co do długości, szerokości i wysokości. Możliwość zmian ma na celu zwiększenie pojemności bufora, zwiększenie wydajności urządzenia, a także dostosowanie urządzenia do zaplecza sprzętu załadowczego.

Kategoria: Aktualności

Dystrybutor Rozdrabniaczy

Logo M&J Recycling

Partner

Logo Hardox Wear Plate
Logo SSAB
ISO 14001
ISO 9001:2023
CE
Projekty unijne - sprawdź szczegóły
Strona Protechnika na Facebooku Profil Protechnika na LinkedIn Kanał Protechnika na You Tube © 2023 Protechnika. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hedea.pl