Rozdrabniacze M&J Recykling - Protechnika

Wybierz język strony

  • Polski
  • English
Rozdrabniacze mobilny M&J
Odtwórz
Protechnika Rozdrabniacze M&J Recykling

Rozdrabniacze M&J Recykling

Rozdrabniacze wstępne stacjonarne

Technologia rozdrabniania odpadów firmy opiera się na połączeniu otwartego stołu rozdrabniającego połączonego z nożami o bardzo agresywnych ostrzach oraz. Dzięki powyższej idei i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym nasze rozdrabniacze osiągają ponadprzeciętną wydajność, szczególnie w trudnych zastosowaniach.

Przemyślana konstrukcja oraz stosowanie tylko materiałów najwyższej jakości czynią nasze maszyny wyjątkowo odpornymi na zużycie, nawet w przypadku bardzo trudnego odpadu.

Rozdrabniacze końcowe

Rozdrabniacze drugiego stopnia przeznaczone są do rozdrabniania końcowego odpadów. Za ich pomocą przygotowywany jest materiał do recyklingu lub procesu spalania. Oferta rozdrabniaczy końcowych EtaFineShred® obejmuje rozdrabniacze jedno i dwuwałowe o wydajności do 30 t/h (dla frakcji 10-80mm).

Rozdrabniacze wstępne mobilne

Mobilne rozdrabniacze odpadów łączą w sobie potężną moc oraz wysoką mobilność. Maszyny te posiadają własny napęd oraz trzy różne wersje podwozia. Podstawowym wariantem jest trójosiowa naczepa, która może być transportowana po drogach publicznych zwykłym ciągnikiem siodłowym. Do pracy w trudnym terenie proponujemy rozdrabniacz na podwoziu gąsienicowym. Istnieje również możliwość zamówienia maszyny na ramie wyposażonej w rolki do transportu po utwardzonym podłożu oraz na podwoziu przyczepy.

Wszystkie mobilne rozdrabniacze posiadają rozwiązania zaadaptowane z maszyn stacjonarnych:

  • Asynchroniczny napęd wałów rozdrabniających
  • Otwarty stół rozdrabniający
  • Noże, przeciwnoże i okładziny kosza zasypowego wykonane ze stopu Hardox 500
  • Napęd hydrostatyczny
  • Separator magnetyczny (opcja)

Dystrybutor Rozdrabniaczy

Logo M&J Recycling

Partner

Logo Hardox Wear Plate
Logo SSAB
ISO 14001
ISO 9001:2023
CE
Projekty unijne - sprawdź szczegóły
Strona Protechnika na Facebooku Profil Protechnika na LinkedIn Kanał Protechnika na You Tube © 2023 Protechnika. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hedea.pl