IBK z wizytą w PROTECHNICE - Protechnika

Wybierz język strony

  • Polski
  • English
Protechnika Aktualności IBK z wizytą w PROTECHNICE

IBK z wizytą w PROTECHNICE

W dniach 18-19 kwietnia odbył się III Zjazd Szkoleniowo-Integracyjny organizowany przez Izbę Branży Komunalnej. Spotkanie miało miejsce w Hotelu Zamek w Janowie Podlaskim. Po uroczystym otwarciu nastąpiła konferencja, na której prelegentem był p. Grzegorz Kowalczyk.

19 kwietnia 2024 roku osoby biorące udział w zjeździe miały okazję do zwiedzania naszego zakładu oraz zapoznania się z możliwościami naszej firmy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się działalność badawcza spółki, która to w 2023 roku uzyskała status Centrum Badawczo Rozwojowego. Po zapoznaniu się z zaletami współpracy z jednostkami o statucie CBR, plan przewidywał zwiedzanie części produkcyjnej.

Na łącznej powierzchni hal wynoszącej prawie 9000 mzwiedzającym zostały przedstawione zaawansowane procesy obróbki cieplnej (obróbka próżniowa oraz hartowanie indukcyjne), możliwości produkcyjne w zakresie obróbki skrawaniem (pola obróbcze do 4×6 m oraz obróbka 5-cio osiowa) oraz stanowiska spawalnicze (zrobotyzowane stanowiska do spawania i napawania plazmowego). Gości oprowadzali pracownicy spółki wraz z dyrektorem zakładu p. Tomaszem Pietrasikiem.

Zwiedzanie zakończone było lunchem na hali, gdzie serwowane były regionalne potrawy. Dla każdego uczestnika przewidziana była miła niespodzianka. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. Mamy nadzieję, że spotkanie z nami było dla Państwa wartościowym doświadczeniem.

Kategoria: Aktualności

Dystrybutor Rozdrabniaczy

Logo M&J Recycling

Partner

Logo Hardox Wear Plate
Logo SSAB
ISO 14001
ISO 9001:2023
CE
Projekty unijne - sprawdź szczegóły
Strona Protechnika na Facebooku Profil Protechnika na LinkedIn Kanał Protechnika na You Tube © 2023 Protechnika. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hedea.pl