Targi IFAT w Monachium - Protechnika

Wybierz język strony

  • Polski
  • English
Protechnika Aktualności Targi IFAT w Monachium

Targi IFAT w Monachium

Targi IFAT w Monachium odbyły się 13-17 maja 2024r. Są to  wiodące na świecie targi gospodarki wodno-ściekowej, odpadowej i surowcowej. Dział handlowy naszej firmy miał swoje stoisko na hali B5, 516.

Niezmiernie miło było nam witać na naszym stoisku gości oraz klientów z całego świata. Największym zainteresowaniem cieszyły się nasze wały do rozdrabniaczy, dzięki którym można zoptymalizować proces recyklingu

Targi były doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów handlowych oraz spotkania się z przedstawicielami firm z różnych kontynentów oraz wymiany poglądów na istotne tematy związane z branżą recyklingu.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach IFAT w Monachium. Mamy nadzieję, że spotkanie z nami było dla Państwa wartościowym doświadczeniem. Targi są nieocenionym źródłem wiedzy i doświadczenia i z niecierpliwością czekamy na koleją edycję.

Kategoria: Aktualności

Dystrybutor Rozdrabniaczy

Logo M&J Recycling

Partner

Logo Hardox Wear Plate
Logo SSAB
ISO 14001
ISO 9001:2023
CE
Projekty unijne - sprawdź szczegóły
Strona Protechnika na Facebooku Profil Protechnika na LinkedIn Kanał Protechnika na You Tube © 2023 Protechnika. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hedea.pl