złoty medal targów pol eco system 2018

Miło nam poinformować iż podczas zakończonych właśnie Targów POL ECO SYSTEM w Poznaniu firma PROTECHNIKA  została nagrodzona złotym medalem za Mobilną Rozrywarkę Worków.

Złoty medal oraz pamiątkowy dyplom z rąk Ministra Ochrony Środowiska i Zasobów Naturalnych odebrał właściciel firmy Pan Grzegorz Kowalczyk.

 

 

TARGI POL ECO SYSTEM 2018

W dniach 23.10. – 25.10. po raz kolejny będziemy uczestniczyć w targach POL ECO SYSTEM.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Nas  w hali 7A stoisko nr 24. 

POL ECO SYSTEM

pastedGraphic.png

 

Budowa NOWEGO ZAKŁADU – PAŹDZIERNIK

Budowa naszego nowego zakładu nabiera tempa – jak widać na zdjęciach wszystko idzie zgodnie z planem , już nie potrafimy doczekać się przeprowadzki.

nowość w asortymencie – młyn nożowy mv

Od września posiadamy w ofercie nowe urządzenie – Młyn nożowy serii MV

Młyny nożowe znajdują zastosowanie przy mieleniu tworzyw sztucznych miękkich i twardych, kabli miedzianych, gumy oraz drewna.
Charakteryzują się wysoką sprawnością, stabilnością podczas pracy oraz możliwością rozdrabniania nawet najtrudniejszych odpadów dzięki unikalnemu układowi noży.
Dodatkową zaletą jest mocna i kompaktowa konstrukcja, cicha praca, łatwość czyszczenia oraz możliwość łatwej wymiany i regeneracji noży.
Po więcej szczegółów zapraszamy do naszych Handlowców.

 

Trwa budowa nowego zakładu

 

Pomimo wakacji trwają roboty budowlane przy budowie naszego nowego zakładu, który będzie jednym z najnowocześniejszych zakładów w tym rejonie polski.
Wszelkie prace realizowane zgodnie z przyjętym harmonogramem a wspaniała pogoda również ma wpływ na terminowość robót.
Budowa części biurowo – socjalnej jest bardzo zaawansowana a na koniec miesiąca sierpnia przewidziane są roboty związane z rozpoczęciem budowy części produkcyjnej.
Termin realizacji całego obiektu wraz z zagospodarowaniem terenu jest przewidziany do końca grudnia 2018 r.

Europejskie Forum Technologiczne

W dniach 26-27 września 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się Europejskie Forum Technologiczne poświęcone dyskusji nad założeniami polityki technologicznej i instrumentami wsparcia rozwoju przemysłu zaawansowanych technologii. W ramach Forum odbędą się także cztery całodzienne konferencje tematyczne obejmujące kluczowe dla realizacji celów Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju sektory przemysłowe:
• Innowacyjna medycyna
• Przemysł 4.0,
• Od odpadów do zasobów
• Przyszłość transportu

Więcej o Forum: http://euroforum.iztech.pl/

Konferencja KIGO

W dniach 14-16 czerwca 2018 r w Gdyni  Krajowa Izba Gospodarki Odpadami zorganizowała konferencję. Jednym z jej punktów była  uroczysta gala związana z XV leciem KIGO. Miło nam poinformować iź podczas tych uroczystości Pan Grzegorz Kowalczyk właściciel firmy PROTECHNIKA otrzymał z rąk Pana Tomasza Ucińskiego i Henryka Kultysa Honorową Odznakę KIGO, jako wyraz uznania za pracę na rzecz rozwoju branży gospodarki odpadami w Polsce. W sposób szczególny zwrócono uwagę i doceniono innowacyjność oraz zaangażowanie przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań związanych z odpadami. Dziękując za otrzymane wyróżnienie Grzegorz Kowalczyk powiedział m.in iż uznanie należy się całemu zespołowi czyli swoim pracownikom, bez których nie było by tego wszystkiego.

 

Budowa nowego zakładu

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w związku z dynamicznym rozwojem firmy rozpoczęliśmy w kwietniu budowę naszej nowej siedziby. Budynek produkcyjno-magazynowy wraz z częścią biurowo-socjalną powstaje w miejscowości Dębowica przy trasie wojewódzkiej nr 806 pomiędzy Łukowem a Radzyniem. Budowa nowego zakładu ma na celu usprawnić i zwiększyć moce produkcyjne oraz rozszerzyć naszą ofertę produktową. Nowe budynki pozwolą również podnieść komfort osób pracujących oraz wdrożyć innowacyjne technologie w procesie produkcji. Nowy zakład po ukończeniu będzie jednym z najnowocześniejszych tego typu zakładem w Polsce. Wraz ze wzrostem mocy wytwórczych planujemy stworzyć nowe miejsca pracy. Docelowo liczba osób zatrudnionych w firmie wzrośnie o 30%.

Aktualny stan budowy:

Protechnika na targach EKOTECH w Kielcach

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili stoisko naszej firmy na targach EKOTECH w Kielcach.

Wierzymy, że udało nam się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania, bądź zainteresowaliśmy Państwa nowymi rozwiązaniami dla Waszych firm. Mamy nadzieję, że rozpoczęte rozmowy, przerodzą się w projekty zakończone sukcesem.

Pragniemy też poinformować Państwa, że podczas uroczystego bankietu Pan Artur Kania Prezes Zarządu Protechnika odebrał Złoty Medal XIX Targów Ekotech za urządzenie – Brykieciarka RDF.